לחץ להגדלה
שאול עמור
Josh Josh Grandes הדליק/ה נר לזכרו ב-15/07/2015: "Hi, I visited your website and figured I could help you optimizing it for all mobile devices. Our experts have extensive knowledge of all latest innovations providing the best in mobile-optimized web performance and security. We would gladly design mobile-optimized landing pages for any of your online campaigns if needed. Please let me know if you find this interesting. All the best, Joshua Grandes AgentGrpahics. Email - josh@agentgraphics.com".
 
עומרי הדליק/ה נר לזכרו ב-12/10/2014: "היום י"ח בתשרי התאריך העברי בו נדם ליבך לפני 10 שנים. יהי, זכרך, שמור עימנו לעד.".
 
לנרות זיכרון נוספים לחץ כאן
להדלקת נר לזכר שאול עמור, אנא מלא את הטופס הבא:
שם פרטי:
שם משפחה:
תוכן: (עד 120 תווים)
הדלק
נקה
לשליחת הודעה למכריך על אתר לזכר שאול עמור, אנא מלא כאן את כתובות הדוא"ל שלהם:
שלח
נקה
אם ברצונך לקבל הודעה בדוא"ל בכל פעם שאתר זה מתעדכן, לחץ כאן
דברי יו"ר ההסתדרות והח"כ עמיר פרץ / עמיר פרץ
"זוהי אבדה קשה למדינת ישראל, למגדל העמק ולמאבק החברתי ואבדה אישית לי ולמשפחתי. כמי שהגיע מאותה עיר במרוקו ראיתי בו את אחד מסוללי הדרך לאנשי ציבור רבים שהגיעו אחריו, בני אותה עדה. הוא נלחם כאריה במאבקים הציבוריים אך לצערי כוחותיו לא עמדו לו מול המחלה הקשה"
הספד ראש הממשלה אריאל שרון / אריאל שרון
"שאול עמור, שר בישראל, ח"כ במשך שנים רבות ושגריר ישראל בבלגיה הביא עולים רבים ויישבם ומעל הכל בנה עיר לתפארת, עיר יפיפיה עם תעשייה מתקדמת בראשה עמד 20 שנה. הוא עמד במשימות קשות מנשוא שחייבו נחישות רבה ומאבקים לא קלים והכל  נעשה כשחיוך על פניו. היה לו מיזוג נפלא של מנהיגות קשוחה עם רוך רב.

"עמור היה בעל רגישות חברתית עמוקה, והכיר את המצוקות בישראל, ולכן שקד כל כך על בנית תעשיה מתוחכמת בעירו, מגדל העמק".שאול עמד בגבורה בסבלו, יחד עם רעייתו סוזן וילדיו. בכבוד חי ובכבוד עזב אותנו - יהי זכרו ברוך".

דיברי יו"ר הכנסת ראובן ריבלין / ראובן ריבלין
"שאול היה חבר ומשפחה, איש נפלא ומופלא. הוא גילם את התמצית של הישראליות. מנער עולה הוא הגיע למעמד של נבחר ציבור. הוא היה מנהיג ובן אדם. עמור הפך את מגדל העמק לעיר תעשייה שממקדת היי-טק. החברה בעירו הפכה למגובשת והקשרים בין העדות הפכו לשם דבר. תחת שרביטו העיר קלטה עלייה. רגלו נקטעה בעקבות המחלה לפני כמה שנים, וכקטוע רגל העמיד את מועמדותו לנשיא המדינה".
דברי השר בנימין נתניהו / בנימין נתניהו
"שאול עמור היה חבר אמיתי שהקרין באנושיותו על כל סביבתו. מנהיג שצמח מהעם וזכר מאין הוא בא. עמור הוביל את ישובו מגדל העמק ממעברה לעיר ואם בישראל המתברכת במפעלים מתקדמים".
להוספת דברים לזכרו לחץ כאן 
שם פרטי:
שם משפחה:
חיפוש מתקדם
דף הבית |  יצירת אתר זיכרון |  מידע לאבלים ולמנחמים |  אודות "עד עולם" |  תקנון |  צור קשר |  כל אתרי ההנצחה
כל הזכויות שמורות ©